1

Stwórz warunki
zabudowy

Warunki Zabudowy to podstawowy dokument jeżeli chodzi o budowanie nowych obiektów. Z naszą aplikacją przejdziesz przez cały proces rozpisany dla ułatwienia na poszczególne kroki: od znalezienia interesującej nas działki, przez określenie przebiegu mediów, po stawianie budynków i tworzenie zagospodarowania, aż po uzupełnianie niezbędnej dokumentacji.

Moja Inwestycja podpowie możliwe rozwiązania, automatycznie uzupełni część wniosków oraz przeprowadzi przez wszystkie poszczególne etapy przedsięwzięcia, które pozwolą na uzyskanie Warunków Zabudowy.

2

Postaw dom
na działce

Wybierz spośród kilkunastu dostępnych gotowych projektów od architektów lub zaprojektuj w środowisku 2D oraz 3D obiekt, który najbardziej będzie odpowiadał Twojej wizji.

Określ wysokość i liczbę kondygnacji budynku, który będzie najlepszym rozwiązaniem dla danej działki oraz przygotuj całe zagospodarowanie nieruchomości!

3

Wygeneruj wizualizacje

Zobacz podgląd swojej inwestycji w trójwymiarowym środowisku! Przesuwaj obiekty, wprowadzaj poprawki, dopracuj zagospodarowanie i osiągnij pożądany efekt.

Dołącz wizualizacje do swojej dokumentacji oraz pochwal się znajomym przygotowanym projektem w mediach społecznościowych!

4

Wygeneruj potrzebne
pliki do druku

Jednym kliknięciem wygeneruj niezbędne pliki i nie martw się więcej wypełnianiem dokumentacji!

Aplikacja automatycznie wypełnia wnioski na podstawie działań podjętych w projekcie, nad którym aktualnie pracujesz.

5

5Analizuj proces budowlany

Opracuj całe przedsięwzięcie budowlane w systemie Gantta. Określaj czas realizacji poszczególnych elementów, wyznaczaj daty zakończenia robót, wytyczaj ścieżki krytyczne oraz kamienie milowe inwestycji. Zorganizuj w przejrzysty sposób cały proces, a aplikacja sama przypomni Ci o nadchodzących terminach!

Ściągnij aplikację
na swój telefon
Ciesz się rozbudowanymi możliwościami aplikacji Moja Inwestycja również na smartphonie! Miej wszystkie swoje inwestycje zawsze pod ręką!